Новини

  Тиждень здоров'я

  З 20 по24 січня було проведено тиждень здоров’я «Здоров’я  - найцінніший скарб» з метою формування бажання вести здоровий спосіб життя, бережливо ставитися до свого здоров`я та навчати учнів захищати себе в умовах загрози для життя.

  В рамках тижня були проведені виховні години, перегляд презентації «Природні й техногенні небезпеки», квести "Здоров'я - найцінніший скарб" (5-7 класи) та «Безпечне щодення» (8-11 класів).


  Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

   

  25.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень здоров'я

  З 20 по 24 січня проходив тиждень здоров'я.

   

  25.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні свята

   

  24 грудня у навчальному закладі розпочалися  новорічні свята. У молодшій та старшій групах ДНЗ малюки співали пісні, розповідали вірші, водили хороводи. Вихованці садочка хизувалися красивими новорічними костюмами. 

   

  Відбулися новорічні свята в 1 та 2 класах. Учні початкової школи з великим задоволенням відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Діти дуже весело та захоплююче розповідали вірші, співали пісні і танцювали.

  26 грудня учні 6, 7 класів брали активну участь у новорічній  розважальній програмі.  цікаво було не лише учням приймати участь у конкурсах, але й їхнім батькам.

  27 грудня учні 3 та 4 класу підготували новорічні свята з піснями, віршами, хороводами, інсценівками. Учні 5 класу підготували казку "Колобок" на сучасний лад з танцями, казковими сюжетами, піснями та хороводами.

  Для учнів 8-11 класів класні керівники підготували новорічний квест. Учні поділилися на 4 команди виконуючи творчі конкурси, де вони проявили свій розум, спритність та весело провели час.

   

   

  Цікаві  сценарії, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

  У гарному новорічному настрої  учні вирушили на довгоочікувані канікули. Нагадуємо усім учасникам навчально-виховного процесу про дотримання правил поведінки під час новорічних свят та канікул і чекаємо вас 13 січня 2020 року у гарному настрої та з новими силами.

   

   

  30.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  100 днів у школі

  4 грудня відбулося чудове свято "100 днів першокласника в школі", яке підготувала класний керівник 1 класу Павленко В.М. Всі дітки приймали активну участь, співали пісні, розповідали віршики та танцювали танок "Мій букварик". Заступник директора Поліщук Т.І. вручила учням "Посвідчення першокласника". Батьки привітали діток, подякували Валентині Миколаївні за чудове свято і почастували всіх смачною кашою.

  06.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  16 днів проти насилля

  З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення,  у закладі було проведено загальношкільну лінійку "Ми проти насильства!" у рамках акції «16 днів проти насилля»

  25.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

  Міністерство юстиції України нагадує: 

   Як розрізнити явище булінгу і НЕ булінгу? 

   Чим відрізняється конфлікт від булінгу?  

  19.09.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
  Всього новин: 133