Новини

  Козацькі ігри та забави

  Вже стало доброю традицією щорічно до Дня Збройних Сил України  проводити свято  "Козацькі ігри та забави".

  3 грудня хлопці 9-11 класів показували свою спритність, силу, витривалість, нестандартне мислення та ін., а дівчата  вітали їх піснями, віршами, гумористичними сценками. Захоплюючим був вальс який танцювали Григориця Андрій і Крикун Маша, Полонський Женя і Крикун Іра. Всі учасники були нагороджені солодкими призами та щирими оплесками. 

   

  04.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки

  30 жовтня Павленко Валентина Миколаївна разом зі своїми вихованцями учнями 2 класу провела свято "Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки. Дідусь мій і бабуся - дві зірочки ясні". На це  родинне свято були запрошені бабусі, дідусі та батьки другокласників. Захід пройшов в дружній родинній атмосфері. Учні вітали бабусь та дідусів віршами, піснями й танцями. Швидко пролетів час, а всі залишились задоволені з гарним піднесеним настроєм.

   

   

  01.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Засідання міжрайонного центру практичних психологів

  24 листопада в школі відбулося засідання міжрайонного центру практичних психологів "Система підтримки,адаптації та сприяння співпраці" на тему "Міжсекторіальна взаємодія працівників психологічної служби з подолання стресових та посттравматичних станів учасників навчального процесу". В роботі семінару взяли участь практичні психологи Літинського району, Хмільницького району, м.Хмільника та методист НМЦПССО Департаменту освіти Вінницької ОДА Козачишина Вікторія Вікторівна.
  25.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  День працівників сільського господарства

  В школі відбулося свято: «Спасибі вам усім, у кого руки роботящі…», з нагоди Дня працівників сільського господарства. Були запрошені на подію трудівники села, колективних та фермерських господарств,батьки. Учні й вчителі школи привітали усіх, хто трудиться на землі, побажали ситого життя та доброго врожаю, щастя в сім’ї й успіхів у роботі та подякували за хліб на столі, розуміння й підтримку.

   

   

  15.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови

  Сьогодні відзначають день української писемності та мови! За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. В школі проведено тематичну лінійку «Шануй мову свого народу», на завершення Гузенко Катя, учениця 9 класу, виконала пісню «Мова єднання», яка полонила наші серця. Шлях розвитку нашої мови – це тернистий шлях боротьби. Дуже багато жорстоких заборон пережила наша мова, але мужньо витримала всі знущання та заборони. Від часів царизму наша мова витримала 48 заборон! Подібного не знає історія жодної мови, жодної держави. Але рідна мова вистояла! Тепер вона державна мова.
  09.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Бебрас - 2016

  08 листопада було проведено Міжнародний конкурс з основ інформатики та мислення комп’ютерного «Бебрас-2016».
  09.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 «18» 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 156