Новини

  11 січня – Всесвітній день ‘’спасибі ‘’

   

   

  “ Красно дякую”

  Стародавні мудреці вважали, що найбільша розкіш у житті – це розкіш людського спілкування. Тож українству споконвіку притаманні доброзичливість, чуйність, гуманізм та висока етична культура., в основі котрих лежить прагнення до злагоди та порозуміння.

  Одним з найпоширеніших виявів чемності та ввічливості в Україні є слово ”дякую”. Ми промовляємо його впродовж всього життя.

  Дякую ( дякувати, дяка) – висловлювати, виражати подяку.Бути вдячним за щось. Уживається, як слово, котрим виражається вдячність, за зроблене добро, виявлену увагу.

  Слово має численні підсиленні форми: ‘’гарно дякую‘’, ‘’файно дякую ‘’, ‘’ красно (красненько дякую)‘’,дуже дякую, які можуть в залежності від обставин, набувати емоційного забарвлення : виявляти елементарну подяку, задоволення, незадоволення, захват і навіть глузування. До того ж вимовляються з різною інтонацією.

  Не випадково слово ”дякую”стало частиною народного фольклору: ‘’Дякую тому, хто поїть і годує, та двічі тому, хто, хліб – сіль пам’ятає ‘’, ‘’Дякуєм цьому дому, не підемо до іншого ‘’, ‘’Спасибі додому не принесеш ‘’...

  ”Дякую” – слово справді чарівне, як то нас вчили дітьми. Бо як може бути не чарівним те, що викликає усмішку та радість. Сказати ”дякую” завжди приємно , бо слово має подвійний позитивний вплив: на того кого дякують, й на того хто дякує. Від добрих справ, за котрі ще й висловлюють подяку – стає світліше та приємніше на душі.

  Коли, де, і за що дякувати – залежить від вибору самої людини, та від її виховання. Є люди, які не дякують взагалі ні за що, бо вважають, що це не правильно чи просто хтось не заслуговує на їх подяку. Інші дякують за все і всюди, не зважаючи на те, чи є в тому потреба. Попри все, якщо й нема за що дякувати, а людина дякує – це робить її доброзичливішою. Подяка –прояв ввічливості. Вона – найкраща кінцівка коротенького спілкування.

  Промовлена з посмішкою, - дарує радість і добро навколишньому світу. Тож дякуйте і посміхайтесь. І уявіть, настільки досконалішим стане світ завдяки вам.

  11.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Збройних Сил України

  Бажаємо всім міцного здоров'я, сімейного тепла, натхнення, миру і спокою на рідній землі.

  06.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвінок

  Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

  Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

  Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

  Для вас, випускники, залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

  Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

   

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

  15.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  З Днем Матері

  10.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті і примирення

  Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті і примирення. Сумуємо за тими, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги.


  Символом Дня пам'яті з 2014 року вважається червоний мак. День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками. Дні пам'яті відзначаються щорічно 8 і 9 травня починаючи з 2005 року.

   

  09.05.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 190