Новини

  З ДНЕМ ЗНАНЬ

  31.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвінок

  31 травня в навчально-виховному комплексі урочистий день - свято останнього дзвоника.  Особливо хвилюючим цей день був для 18 одинадцятикласників, які незабаром назавжди покинуть рідну школу. Для них шкільний дзвінок звучав в останнє й став символом відкриття шляху у доросле життя. А решті учнів сповістив про початок літніх канікул, яскравих та сонячних днів, розваг та спілкування з друзями... 

   

  02.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай, початкова школо!

  З нагоди закінчення початкової школи відбувся випускний бал в учнів 4-го класу. Діти прощалися з початковою школою та класним керівником Валентиною Миколаївною Павленко. Свято в дружньому колі зібрало всіх батьків, друзів та вчителів. Діти декламували вірші, зворушливо лунали пісні, присвячені першій вчительці й батькам, майстерно виконували танці. Було весело та цікаво.

  Не забули подякувати й батькам, вручивши кожній родині подяки за належне виховання своїх діток.

   

  Відлунала мелодія вальсу. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети, нові відкриття та перемоги.

  Бажаємо вам успіхів, літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку й здоров’я!Чекаємо на вас у 5 класі з міцними знаннями й  бажанням досягати нового.

  01.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  До побачення, дитячий садочок!

  Випускний у дитячому садочку – це маленька сходинка для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти й стільки незвіданого й цікавого!

  Розпочалося свято з урочистого входу маленьких випускників. Діти читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. До випускників завітали Кіт Базиліо та Лисиця Аліса, які в два голоси стверджували дітям, що від навчання одна морока. Сюрпризним моментом став вихід батьків із зворушливим танцем «Ромашки». Діти подарували батькам, працівникам садка, гостям святковий настрій.

   

  Дитинство – безтурботний і щасливий час. Любі діти, не поспішайте дорослішати, адже дитинство не повернеш. Ми бажаємо випускникам, щоб у дорослому житті обов’язково здійснилася їх дитяча мрія, а батькам підтримки та терпіння. Також щиро вітаємо працівників дошкільного  навчального закладу з ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.

  29.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  День перемоги

   

  09.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  Смолоскипна хода

  8 травня, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів відбулася щорічна традиційна смолоскипна хода, приурочена Дню пам'яті та примирення.

  Живу колону з факелами утворили учні навчального закладу, в руках кожного палає частинка вічного вогню пам’яті. Біля меморіалу загиблих воїнів відбувся мітинг-реквієм. 

  Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поіменно згадали усіх, хто відстояв нашу свободу й загинув визволяючи Сальницю.

   

   

  09.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 156