Новини

  День Гідності та Свободи

  В нашому закладі до Дня Гідності та Свободи було проведено загальношкільну лінійку, мета якої - вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.  
  Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять Героям Майдану і воїнам – захисникам України, які загинули за світле майбутнє України.
  Україна – це не лише дивовижна природа. Україна – це територія гідності й свободи.

   

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  День української мови та писемності

   

   

  9 листопада День української мови та писемності Це свято нині крокує державою пособливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова це той інструмент, який обєднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти й розумно збагачувати.   Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі.

   

   З нагоди відзначення Дня української мови та писемності  в навчальному закладі було проведено ряд заходів: написання радіодиктанту, виховні години, бесіди про рідну мову. Родзинкою святкування стала інтелектуальна гра "Знавці української мови", участь у якому взяли учні 6-11 класів. Інтелектуальна гра захопила учасників, кожна з команд прагнула перемоги, докладала всіх зусиль, тому змагання вийшли запеклими! Активними учасниками були не тільки гравці, але й усі глядачі-вболівальники. Під час гри  учні продемонстрували добру підготовку, чим порадували своїх учителів. Перемогли, як і завжди, сильніші, проте головне те, що всі залишилися друзями...

   

  16.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вечір «Золота осінь»

  26 жовтня відбувся вечір для старшокласників «Золота осінь».  Свято відбулося в дружній та веселій атмосфері. 

   

  04.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Осінні фантазії

  3 жовтня у школі відбулася виставка поробок "Осінні фантазії». Різноманіття овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З огірків, картоплі, баклажанів, капусти, моркви, , шишок, кавунів, насіння та ін. учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.

   

  09.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Перемоги

   9 травня біля Меморіалу загиблих воїнів відбувся мітинг пам’яті та святковий концерт. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих.

   

  09.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Факельний похід. “1939-1945. Ніколи знову”

   З метою належного відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування ветеранів, патріотичного виховання учнів 8 травня відбувся факельний похід, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто ціною свого життя подарував нам свято перемоги. Учні школи утворили живий коридор, в руках кожного палає частинка вічного вогню пам’яті. Біля меморіалу загиблих воїнів відбувся мітинг-реквієм.

  09.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України