Новини

  День Збройних Сил України

  Сьогодні дівчата 9-го класу від імені дівчат школи привітали хлопців та вчителів-чоловіків з Днем Збройних Сил України й побажали всім миру, здоров'я й здійснення мрій. 

   

  06.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  З родини йде життя людини

  4 грудня в школі Миронюк Надія Романівна зі своїми вихованцями учнями 1 класу провела свято "З родини йде життя людини", разом із мамами й татами, бабусями й дідусями, братиками й сестричками. Це свято зіткане з добра й щиросі, ніжності й зворушливості, бо воно родинне. Свято залишило про себе незабутні почуття, бо всі відчули себе однією дружньою родиною, де панує мир, злагода та сімейний затишок.

  06.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Козацькі ігри та забави

  Вже стало доброю традицією щорічно до Дня Збройних Сил України  проводити свято  "Козацькі ігри та забави".

  3 грудня хлопці 9-11 класів показували свою спритність, силу, витривалість, нестандартне мислення та ін., а дівчата  вітали їх піснями, віршами, гумористичними сценками. Захоплюючим був вальс який танцювали Григориця Андрій і Крикун Маша, Полонський Женя і Крикун Іра. Всі учасники були нагороджені солодкими призами та щирими оплесками. 

   

  04.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки

  30 жовтня Павленко Валентина Миколаївна разом зі своїми вихованцями учнями 2 класу провела свято "Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки. Дідусь мій і бабуся - дві зірочки ясні". На це  родинне свято були запрошені бабусі, дідусі та батьки другокласників. Захід пройшов в дружній родинній атмосфері. Учні вітали бабусь та дідусів віршами, піснями й танцями. Швидко пролетів час, а всі залишились задоволені з гарним піднесеним настроєм.

   

   

  01.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Засідання міжрайонного центру практичних психологів

  24 листопада в школі відбулося засідання міжрайонного центру практичних психологів "Система підтримки,адаптації та сприяння співпраці" на тему "Міжсекторіальна взаємодія працівників психологічної служби з подолання стресових та посттравматичних станів учасників навчального процесу". В роботі семінару взяли участь практичні психологи Літинського району, Хмільницького району, м.Хмільника та методист НМЦПССО Департаменту освіти Вінницької ОДА Козачишина Вікторія Вікторівна.
  25.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  День працівників сільського господарства

  В школі відбулося свято: «Спасибі вам усім, у кого руки роботящі…», з нагоди Дня працівників сільського господарства. Були запрошені на подію трудівники села, колективних та фермерських господарств,батьки. Учні й вчителі школи привітали усіх, хто трудиться на землі, побажали ситого життя та доброго врожаю, щастя в сім’ї й успіхів у роботі та подякували за хліб на столі, розуміння й підтримку.

   

   

  15.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України