Новини

  Всесвітній день авіації та космонавтики

  Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. 12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотуємих космічних польотів. 

  Цього ж дня світова громадськість відзначає і Міжнародний день польоту людини в космос. Рішення було ухвалене 7 квітня 2011 року на 65–ій сесії Генеральної Асамблеї ООН і було присвячено 50-й річниці першого польоту людини в космос. 

  В Україні сьогодні професійне свято тих, хто є дотичним до космонавтики – День працівників ракетно-космічної галузі України. Свято встановлене згідно з Указом Президента від 13 березня 1997 року. 

  Свого часу українські науковці зробили величезний внесок у розвиток радянської космонавтики, що дозволило СРСР бути провідною космічною державою. Численні українські наукові установи, конструкторські бюро, промислові підприємства були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог СРСР – від перших польотів у космос до створення й запуску космічного ракетного комплексу «Енергія-Буран». 

  Донедавна Україна входила в топ-п’ятірку країн за кількістю космічних запусків, але нині, переважно через брак коштів, втрачає раніше завойовані позиції. Наразі пріоритетним напрямком української космонавтики є міжнародна співпраця, участь у реалізації міжнародних проекті.

   

  12.04.2020 | Aдмін | Читати далі

  КАРАНТИН - 2020

  КАРАНТИН -  2020 

   УВАГА

   З 12. 03. 2020 до 03. 04. 2020

  Працюємо дистанційно

   

  20.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  8 Березня

  5 і 6  березня в нашому закладі відбулися свята до Дня 8 Березня. Ці дні були наповнені весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів і чудовим настроєм.  

  Вихованці дошкільного закладу та учні початкової школи запальними танцями, піснями, вітали мам, бабусь, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали здоров’я, любові, добра, успіхів та гарного настрою. Діти подарували подарунки присутнім мамам, бабусям, які вони виготовили власними руками.

   

   

   

   

  06.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Нарада директорів

  26 лютого на базі навчального закладу відбувся районний семінар директорів.

  28.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Вечір зустрічі випускників

  1 лютого відбувся традиційний вечір зустрічі з випускниками. Розпочався він під ніжні ноти шкільного вальсу. В цей день відступив невблаганний час, і пам'ять повернула нас у минуле, для когось далеке, для когось не дуже, в ту пору учнівства, яку, без сумніву, з ніжністю і теплотою згадують усі присутні. Одним словом, це був ще один день дитинства, хоч уже й дорослих людей, ще на один день усі вони стали веселими, безтурботними учнями.

  Наша школа – це наша історія. А далі…. Закінчення школи, сім’я, виховання дітей…

  Завдяки усім присутнім була створена тепла, дружня, сімейна атмосфера. Всі бажаючі мали змогу сказати «дякую» та пригадати шкільне життя.

  З нетерпінням чекаємо усіх випускників наступного року!

   

  03.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень здоров'я

   

  З 20 по 27 січня було проведено тиждень здоров’я «Здоров’я  - найцінніший скарб» з метою формування бажання вести здоровий спосіб життя, бережливо ставитися до свого здоров`я та навчати учнів захищати себе в умовах загрози для життя.

   

  В рамках тижня були проведені виховні години, перегляд презентації «Природні й техногенні небезпеки», квести "Здоров'я - найцінніший скарб" (5-7 класи) та «Безпечне щодення» (8-11 класів).
  Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження
  .

  27 січня відбулися практичні навчально-тренувальні заняття з пожежної безпеки, з метою профілактичної роботи та  запобігання виникненню пожеж. Вони розпочалися за сигналом тривоги.

   Учні та працівники закладу діяли відповідно до плану евакуації і за декілька хвилини вже вишикувалися на стадіоні. 

   

  25.01.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 190