Новини

  День захисника України

  13 жовтня в школі відбулося патріотичне свято до Дня захисника України. Учні гортали героїчні сторінки історії українського козацтва, воїнів УПА, події на Сході України. Почесними гостями свята стали учасники АТО, які боронили Україну від окупантів: Кондель Анатолій, Пахольчук Андрій, Чеботарьов Олег, Парсяк Микола, Мазур Олег та голова первинної ветеранської організації Ісаченко Олексій Володимирович. Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! Нехай і для нас, теперішніх захисників України, будуть священними слова українських повстанців: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе» Слава Україні!

  13.10.2016 | Aдмін | Читати далі

  Акція

  Учні нашої школи долучилися до акції "Напиши листа захиснику України" у рамках відзначення Дня захисника України та акції "Допоможи дітям Луганщини" . Школярі написали вітальні листи, намалювали малюнки воїнам та виготовили для них обереги. Все це відправлено солдатам, які перебувають в зоні АТО. А також учні принесли своїм ровесникам зошити, ручки, прості та кольорові олівці, гумки, стругачки, лінійки, альбоми для малювання, кольоровий папір.

  Дякуємо дітям і батькам, які прийняли активну участь у благодійних акціях.

  Нехай не міліє Вашої душі криниця.

   

  12.10.2016 | Aдмін | Читати далі

  Дари осені

  23 вересня у школі відбулася виставка поробок "Дари осені». Різноманіття овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З огірків, картоплі, баклажанів, капусти, моркви, гарбузів,шишок, гарбузового насіння учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Ми побачили: пінгвінів з картоплі, мишки з картоплі та гарбуза, крокодила з огірка, грибочки з картоплі та моркви, їжачків з груш та винограду, жар-птицю з капусти, лисичку з шишок, чарівний кошик з гарбузи та багато інших поробок. Старання школярів не були марними – композиції справді були дуже цікаві.

  23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  День партизанської слави

  У школі відбулася урочиста лінійка присвячена героїчному подвигу уславлених партизанів і підпільників Другої світової війни «Сльозою пам'ять та бринить". Лінійку розпочав голова ради ветеранів Ісаченко Олексій Володимирович.

   

  22.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  Ярослав Гнатович Шпорта (1922 -1956)

  15 вересня відзначили 94 річницю з дня народження славетного земляка Яросла́ва Гна́товича Шпорти - українського поета і перекладача.

  15.09.2016 | Aдмін | Читати далі

  До побачення, табір!

  Так сонечко світить довкола, і тануть хмаринки вгорі. Сьогодні із сумом у серці Прощаємось з табором ми! До побачення, табір! Закінчилася пора літнього відпочинку в пришкільному таборі «Веселка». Як би не бажали діти продовжити свій літній відпочинок у таборі, але все підходить до кінця. В останній день відбулась урочиста лінійка, на якій діти мали можливість поділитися враженнями від відпочинку, подякувати працівникам табору, а також отримати грамоти.
  23.08.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України