Новини

  Урочисте відкриття ДНЗ

  14 жовтня в день святкування  Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці й Дня українського козацтва в НВК с.Сальниця відкрито ДНЗ "Казка".
   На урочисте відкриття до ДНЗ прибули представники влади: заступник голови обласної державної адміністрації  О.В.Крученюк, голова районної державної адміністрації Є.В.Буткевич, голова районної ради З.Г.Бонсевич, начальник відділу освіти  А.А.Жук.

  За традицією гостей зустрічали хлібом, виступами дітей та народного колективу "Берегиня".

    Після символічного перерізання стрічки усіх запросили оглянути дошкільний заклад. Приміщення обладнані за сучасними вимогами, світлі й просторі кімнати, красиві й зручні меблі. Відчувається, що всі роботи виконувались з любовю до дітей, від серця.

   
  18.10.2017 | Aдмін | Читати далі

  95-та річниця з дня народження поета-земляка

  У школі відбулося свято "Співучий Шпорта з добрими очима", з нагоди 95-тої річниці від дня  народження поета-земляка Ярослава Шпорти.

  25.09.2017 | Aдмін | Читати далі

  Табір

  Пришкільний табір "Патріот" розпочав свою роботу.

   

  29.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Школо, до побачення!

  От він прийшов останній шкільний день і пролунав останній шкільний дзвінок для наших випускників. Останній дзвінок для них - це не просто символічне свято, що сповіщає про закінчення ще одного навчального року. Це день, коли вони залишають стіни рідної школи назавжди ...

  Останній дзвінок – це особливий день не тільки для  учнів, але й для батьків. Адже тепер вони змушені відпустити своїх дітей у доросле життя. Здоров'я Вам, злагоди, любові й шани від дітей.

  Випускникам усім бажаєм

  Знайти свій ключик золотий.

   

  29.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Табір-2017 розпочинає роботу!

   

   
  До уваги учнів та батьків школи!
       З 29 травня по 16 червня 2017 року в школі працюватиме  табір з денним перебуваням дітей "Патріот". Дізнатися більше про правила прийому можна в класних керівників чи начальника табору Мулярчук Р.Є.. До табору зараховуються учні 5, 6, 7,  8 та 10 класів.
  22.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай, Букварику!

  Учнів 1 класу подололаи першу сходинку до знань, до мудрості. На честь такої події класовод Миронюк Н.Р. підготувала чудове свято "Прощавай, Букварику!", яке залишилося назавжди в дитячих серденьках.  Найголовнішими гостями на святі були Букварик та Абетка.  У гості до дітей нові друзі-підручники: Читанка, Українська мова, Математика, Природознавство. Порадіти разом з першокласниками та подякувати Букварику прийшли батьки, бабусі й дідусі, братики й сестрички. Свято залишило багато вражень, чудових емоцій та піднесений настрій.

  Але це тільки початок, попереду шлях до пізнання знань. Нехай він для прешокласників та Надії Романівни буде легким, радісним та приносить задоволення. Успіхів Вам!

  20.05.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України