Новини

  День Безпечного Інтернету

  8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

  День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

  Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

  День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 

   Ми б хотіли подякувати кожному та кожній, хто організовували, хто брали участь, хто висвітлювали заходи до Дня безпечного Інтернету 2021 та запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2022 у вівторок 8 лютого! Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету! ”, – команда Центру кращого Інтернету.

  Центр кращого Інтернету запрошує долучитися до спільного проведення цього дня в Україні у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

  ·         Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2022;

  ·         Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2022 за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;

  ·         Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;

  ·         Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги#SID2022 або #SaferInternetDay#ДеньБезпечногоІнтернету

  #ДеньБезпечногоІнтернету2022;

  Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, зокрема інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

  День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

  Сайт Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org

   

  Матеріал із Сайту Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org

   

   

  08.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

   

  22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

   

  З нагоди відзначення Державного свята Дня Соборності України учні оформили стіннівку «День Соборності України», в класах пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці», «День Соборності України», лінійка «Україна – Соборна держава», онлайн перегляд відео «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна».

   

   

  22.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Методичне об'єднання вчителів інформатики

  13 січня відбулося засідання методичне об'єднання вчителів інформатики

   

  14.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Новорічне свято

  Новорічне свято в школі — одне з найочікуваніших для учнів. Це радісна подія для всіх дітей, це час, коли збуваються мрії, настають канікули.

  Всі класи з 1 по 11 клас святкували Новий рік разом із класним керівником, які організували їм новорічні квести. Діти виконували цікаві завдання, демонстрували свої вміння, розгадували загадки, співали, танцювали руханки. А по завершенні всі діти отримали солодкі подарунки.

   

  29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  День Святого Миколая – найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

  У нашому закладі відбулося свято "Миколай іде до нас". На свято завітав Миколай із соїми помічниками Янголятами, діти розказували вірші, співали. А по завершенні діти отримали подарунки від Святого Миколая.

   

  22.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Андріївські вечорниці

  13.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 267