Новини

  Добрик крокує планетою

  31 січня в організацію "Добриків" приймали учнів 1-го класу. Посвята супроводжувалась цікавими завданнями та художніми номерами. 

  02.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті героїв Крут

  30 січня на тематичній лінійці учні та вчителі школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під Крутами. Класні керівники протягом тижня провели години спілкування, бесіди присвячені річниці подій, які відбулися 29 січня 1918 року.

   

  02.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

  23 січня в школі відбулася тематична лінійка до Дня Соборності України "Суверенній Україні слава нині і повік". Проведено патріотичні уроки, години спілкування, бесіди: "День Соборності України", "Свобода і злагода - умови процвітання України". Організовано виставку в бібліотеці "У нас єдина держава".
  23.01.2017 | Aдмін | Читати далі

  Новий рік вже ступає на поріг

  28 грудня в спортивній залі школи відбулося свято Нового року для учнів 1, 2, 3, 4 класів та учнів 5 – 7 класів. Учні разом із класними керівниками підготували  чудову розважальну програму. Діти продемонстрували карнавальні костюми, проявили свою акторську майстерність. Цікаві та різноманітні номери зробили новорічний ранок чарівним.

   

   

  28.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

  Сьогодні Святий Миколай з янголятами побував у нашій школі на гарному святі "Миколая зустрічаймо в цей святий величний час" і подарував дітям солодощі.

  Ведучі свята рпозповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, про його любов до ближніх, бідних та хворих, організували ігри.   

   Святий Миколай за свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе в серцях людей. А його любов символічно оживає в дні його святкування по цілому світі, коли він обдаровує дітей дарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього.

  Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

   

  19.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Андріївські вечорниці

  Напередодні Свята Андрія в школі відбулися „ Андріївські Вечорниці”. Веселі конкурси, ворожіння, співи запальних народних пісень, а також смачне частування варениками та пиріжками – все це зуміло подарувати хороший настрій усім присутнім. Першими до оселі дбайливої господині завітали дівчата з дзвінкими піснями. До приходу хлопців вони ворожили, вгадуючи свою долю. Щоб дізнатися про те, хто першим вийде заміж, дівчата змагалися за фінішування свого чобітка. Спрогнозувати майбутнє кохання і те, яким воно буде, мала на меті забава «Монетка, перстень чи хустинка?» Під тарілки ховали ці три предмети, а дівчата обирали одну зі «схованок». З гучними та веселими піснями не забарилися й хлопці і принесли з собою жарти й сміх. Головним атрибутом свята була калита – символ Сонця, щастя, достатку, добробуту та надії. Бажаючих вкусити калиту, «коцюбинських», виявилося чимало. Того, хто її кусав, пан Калитинський гарно вимазував сажею. Свято було захопливим і цікавим. Всі присутні мали змогу поринути у світ давніх традицій святкування Андріївських вечорниць.

   

   

   

  11.12.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України