Новини

  16 днів проти насилля

  З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення,  у закладі було проведено загальношкільну лінійку "Ми проти насильства!" у рамках акції «16 днів проти насилля»

  25.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

  Міністерство юстиції України нагадує: 

   Як розрізнити явище булінгу і НЕ булінгу? 

   Чим відрізняється конфлікт від булінгу?  

  19.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  З ДНЕМ ЗНАНЬ

  31.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвінок

  31 травня в навчально-виховному комплексі урочистий день - свято останнього дзвоника.  Особливо хвилюючим цей день був для 18 одинадцятикласників, які незабаром назавжди покинуть рідну школу. Для них шкільний дзвінок звучав в останнє й став символом відкриття шляху у доросле життя. А решті учнів сповістив про початок літніх канікул, яскравих та сонячних днів, розваг та спілкування з друзями... 

   

  02.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай, початкова школо!

  З нагоди закінчення початкової школи відбувся випускний бал в учнів 4-го класу. Діти прощалися з початковою школою та класним керівником Валентиною Миколаївною Павленко. Свято в дружньому колі зібрало всіх батьків, друзів та вчителів. Діти декламували вірші, зворушливо лунали пісні, присвячені першій вчительці й батькам, майстерно виконували танці. Було весело та цікаво.

  Не забули подякувати й батькам, вручивши кожній родині подяки за належне виховання своїх діток.

   

  Відлунала мелодія вальсу. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети, нові відкриття та перемоги.

  Бажаємо вам успіхів, літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку й здоров’я!Чекаємо на вас у 5 класі з міцними знаннями й  бажанням досягати нового.

  01.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  До побачення, дитячий садочок!

  Випускний у дитячому садочку – це маленька сходинка для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти й стільки незвіданого й цікавого!

  Розпочалося свято з урочистого входу маленьких випускників. Діти читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. До випускників завітали Кіт Базиліо та Лисиця Аліса, які в два голоси стверджували дітям, що від навчання одна морока. Сюрпризним моментом став вихід батьків із зворушливим танцем «Ромашки». Діти подарували батькам, працівникам садка, гостям святковий настрій.

   

  Дитинство – безтурботний і щасливий час. Любі діти, не поспішайте дорослішати, адже дитинство не повернеш. Ми бажаємо випускникам, щоб у дорослому житті обов’язково здійснилася їх дитяча мрія, а батькам підтримки та терпіння. Також щиро вітаємо працівників дошкільного  навчального закладу з ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.

  29.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України