Новини

  Всеукраїнський тиждень права

  10 грудня у нашому закладі розпочався Всеукраїнський тиждень права. До Міжнародного Дня захисту прав людини провели лінійку "Подорож країною права".

   

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зростаємо мужніми

  До Дня збройних Сил України класний керівник 3 класу Миронюк Н.Р. провела святкову конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю учнів початкової школи.

  Дівчатка привітали хлопчиків із святом та висловили щирі побажання.

    І, нарешті, дві команди «Дужі» та «Силачі» розпочали змагання. Хлопчики із задоволенням демонстрували вміння, сміливість і кмітливість у конкурсах «Ні кроку назад!», «Підкорювачі небес», «Неслухняний снаряд», «Влучи у ціль», «Наш солдат розумом багатий», «Прикордонники та порушники», «Побратими» та інших.

  Втому знімали музичними паузами.

  Об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі. Перемогла дружба.

  Всі учасники святкового  дійства виконали пісню «Сонячний круг» і  висловили  заповітне бажання:  «Хай завжди буде мир!».

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Тепло татусевих долонь

  30 листопада в 4 класі відбулося родинне свято "Тепло татусевих долонь" ( класний керівник Павленко Валентина Миколаївна). До навчального закладу завітали найрідніші для чотирикласників люди: матусі й татусі. Впродовж свята лунали зворушливі слова, вірші й пісні про татусеву любов та учіння. 

   

  02.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Акція «16 днів проти насильства»

     З 25 листопада по 10 грудня 2018 року проводиться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків.
  28.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи

  В нашому закладі до Дня Гідності та Свободи було проведено загальношкільну лінійку, мета якої - вшанувати патріотизм і мужність  громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.  
  Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять Героям Майдану і воїнам – захисникам України, які загинули за світле майбутнє України.
  Україна – це не лише дивовижна природа. Україна – це територія гідності й свободи.

   

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  День української мови та писемності

   

   

  9 листопада День української мови та писемності Це свято нині крокує державою пособливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова це той інструмент, який обєднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти й розумно збагачувати.   Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі.

   

   З нагоди відзначення Дня української мови та писемності  в навчальному закладі було проведено ряд заходів: написання радіодиктанту, виховні години, бесіди про рідну мову. Родзинкою святкування стала інтелектуальна гра "Знавці української мови", участь у якому взяли учні 6-11 класів. Інтелектуальна гра захопила учасників, кожна з команд прагнула перемоги, докладала всіх зусиль, тому змагання вийшли запеклими! Активними учасниками були не тільки гравці, але й усі глядачі-вболівальники. Під час гри  учні продемонстрували добру підготовку, чим порадували своїх учителів. Перемогли, як і завжди, сильніші, проте головне те, що всі залишилися друзями...

   

  16.11.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 156