Новини

  Семінар бібліотекарів

  25 лютого на базі НВК с.Сальниці відбувся районний семінар бібліотекарів.

  26.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень Добра

  Усміхнемось мамі й тату: мої найрідніші!

  Усміхнемось сонечку: сяй для всих ясніше!

  Друзям усміхнемося, гляньмо ласкавіше!

  Квіточці всміхнемося: рости веселіше!

  Хай у кожному серденьку проросте зерно добра!

  Ми -  ДОБРОДІЇ, шановні,

  а людина, починається з добра! 

   

  В нашому навчальному закладі з 4 по 9 лютого пройшов Тиждень доброти під назвою «Раз добром зігріте серце – вік не прохолоне».  Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учні 3 та 4 класів розповідали вірші  та співали пісні про доброту та милосердя.

  Вчителі початкової школи протягом тижня щодня дарували учням 1-4 класів уроки Доброти. Кожного дня на учнів чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. В навчальному закладі панували сміх та радощі. А на серці у вчителя стає тепліше, коли він бачить щиру радість в дитячих очах.

   

  Тиждень добрих справ закінчився, але не може закінчитися саме добро, бо дарувати його іншим — велике щастя.

  20.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні свята

  Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей.

  З дня Святого Миколая починаються новорічні свята і свято відбулося! Діти показали  Святому Миколаю свої таланти, а добрий Миколай приніс нашим талановитим, слухняним діточкам дошкільного закладу та початкових класів – солодощі  та залишив добрі спогади на цілий рік!

  Колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши концертну залу та приміщення, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

        Святковий Новорічний ранок для вихованців дошкільного закладу відбувся 27 грудня.  Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

  Для учнів 1-4 класів класні керівники підготували та провели захоплюючий новорічний квест. А після квесту діти грали у різноманітні ігри, співали пісень та водили новорічні хороводи.

  Для учнів 5 – 9 класів було проведено новорічну програму розважального характеру. 

   У гарному новорічному настрої 29 грудня учні вирушили на довгоочікувані канікули. Нагадуємо усім учасникам навчально-виховного процесу про дотримання правил поведінки під час новорічних та Різдвяних свят та чекаємо на усіх 14 січня 2019 року у гарному настрої та з новими силами.

  29.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський тиждень права

  10 грудня у нашому закладі розпочався Всеукраїнський тиждень права. До Міжнародного Дня захисту прав людини провели лінійку "Подорож країною права".

   

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зростаємо мужніми

  До Дня збройних Сил України класний керівник 3 класу Миронюк Н.Р. провела святкову конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю учнів початкової школи.

  Дівчатка привітали хлопчиків із святом та висловили щирі побажання.

    І, нарешті, дві команди «Дужі» та «Силачі» розпочали змагання. Хлопчики із задоволенням демонстрували вміння, сміливість і кмітливість у конкурсах «Ні кроку назад!», «Підкорювачі небес», «Неслухняний снаряд», «Влучи у ціль», «Наш солдат розумом багатий», «Прикордонники та порушники», «Побратими» та інших.

  Втому знімали музичними паузами.

  Об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі. Перемогла дружба.

  Всі учасники святкового  дійства виконали пісню «Сонячний круг» і  висловили  заповітне бажання:  «Хай завжди буде мир!».

  11.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Тепло татусевих долонь

  30 листопада в 4 класі відбулося родинне свято "Тепло татусевих долонь" ( класний керівник Павленко Валентина Миколаївна). До навчального закладу завітали найрідніші для чотирикласників люди: матусі й татусі. Впродовж свята лунали зворушливі слова, вірші й пісні про татусеву любов та учіння. 

   

  02.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  Всього новин: 231