Новини

  Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

  Сьогодні Святий Миколай з янголятами побував у нашій школі на гарному святі "Миколая зустрічаймо в цей святий величний час" і подарував дітям солодощі.

  Ведучі свята рпозповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, про його любов до ближніх, бідних та хворих, організували ігри.   

   Святий Миколай за свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе в серцях людей. А його любов символічно оживає в дні його святкування по цілому світі, коли він обдаровує дітей дарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього.

  Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

   

  19.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Андріївські вечорниці

  Напередодні Свята Андрія в школі відбулися „ Андріївські Вечорниці”. Веселі конкурси, ворожіння, співи запальних народних пісень, а також смачне частування варениками та пиріжками – все це зуміло подарувати хороший настрій усім присутнім. Першими до оселі дбайливої господині завітали дівчата з дзвінкими піснями. До приходу хлопців вони ворожили, вгадуючи свою долю. Щоб дізнатися про те, хто першим вийде заміж, дівчата змагалися за фінішування свого чобітка. Спрогнозувати майбутнє кохання і те, яким воно буде, мала на меті забава «Монетка, перстень чи хустинка?» Під тарілки ховали ці три предмети, а дівчата обирали одну зі «схованок». З гучними та веселими піснями не забарилися й хлопці і принесли з собою жарти й сміх. Головним атрибутом свята була калита – символ Сонця, щастя, достатку, добробуту та надії. Бажаючих вкусити калиту, «коцюбинських», виявилося чимало. Того, хто її кусав, пан Калитинський гарно вимазував сажею. Свято було захопливим і цікавим. Всі присутні мали змогу поринути у світ давніх традицій святкування Андріївських вечорниць.

   

   

   

  11.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  День Збройних Сил України

  Сьогодні дівчата 9-го класу від імені дівчат школи привітали хлопців та вчителів-чоловіків з Днем Збройних Сил України й побажали всім миру, здоров'я й здійснення мрій. 

   

  06.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  З родини йде життя людини

  4 грудня в школі Миронюк Надія Романівна зі своїми вихованцями учнями 1 класу провела свято "З родини йде життя людини", разом із мамами й татами, бабусями й дідусями, братиками й сестричками. Це свято зіткане з добра й щиросі, ніжності й зворушливості, бо воно родинне. Свято залишило про себе незабутні почуття, бо всі відчули себе однією дружньою родиною, де панує мир, злагода та сімейний затишок.

  06.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Козацькі ігри та забави

  Вже стало доброю традицією щорічно до Дня Збройних Сил України  проводити свято  "Козацькі ігри та забави".

  3 грудня хлопці 9-11 класів показували свою спритність, силу, витривалість, нестандартне мислення та ін., а дівчата  вітали їх піснями, віршами, гумористичними сценками. Захоплюючим був вальс який танцювали Григориця Андрій і Крикун Маша, Полонський Женя і Крикун Іра. Всі учасники були нагороджені солодкими призами та щирими оплесками. 

   

  04.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки

  30 жовтня Павленко Валентина Миколаївна разом зі своїми вихованцями учнями 2 класу провела свято "Дідусь мій і бабуся - два сивих голубочки. Дідусь мій і бабуся - дві зірочки ясні". На це  родинне свято були запрошені бабусі, дідусі та батьки другокласників. Захід пройшов в дружній родинній атмосфері. Учні вітали бабусь та дідусів віршами, піснями й танцями. Швидко пролетів час, а всі залишились задоволені з гарним піднесеним настроєм.

   

   

  01.12.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 190