Новини

  28.11.2023

  До Сальницького ліцею Уланівської сільської ради завітала начальник сектору кадрового забезпечення Хмільницького районного відділу поліції капітан поліції Наталія Макух, поліцейський офіцер громади капітан поліції Віктор Залуцький та лікар Хмільницького відділення екстреної медичної допомоги Хмільницької міської ради Андрій Міронов. 
  Так, учнів 8, 9, 10 та 11-х класів капітан поліції Наталія Макух ознайомила з порядком відбору кандидатів на навчання до ЗВО зі специфічними умовами навчання системи МВС, розповіла про перелік документів, необхідних для формування особової справи, умови проходження медичного обстеження,  особливості оцінювання рівня фізичної підготовки,  спеціальності та спеціалізації за напрямками підготовки, термінами навчання.
  Випускникам було доведено інформацію про можливість взяти участь у проекті Кадетський корпус поліції Вінниччини, роздано інформаційні буклети.
  Поліцейський офіцер громади капітан поліції Віктор Залуцький у рамках проектів ''16 днів проти насильства'' та ''Безпека дорожнього руху '' провів з дітьми відповідні бесіди щодо дотримання Правил дорожнього руху та протидії насильству.
  Для учнів цікавим відкриттям став практичний курс домедичної допомоги в екстрених випадках, які можуть виникнути в умовах воєнного стану, який провів А.Міронов.
          Дітям було продемонстровано способи проведення серцево-легеневої реанімації, познайомлено з алгоритмом MARCH.

   

   

     Продовження тексту новини  28.11.2023 | Aдмін

  Вернутись назад