Новини

  День Безпечного Інтернету

  8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

  День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

  Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

  День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 

   Ми б хотіли подякувати кожному та кожній, хто організовували, хто брали участь, хто висвітлювали заходи до Дня безпечного Інтернету 2021 та запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2022 у вівторок 8 лютого! Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету! ”, – команда Центру кращого Інтернету.

  Центр кращого Інтернету запрошує долучитися до спільного проведення цього дня в Україні у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

  ·         Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2022;

  ·         Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2022 за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;

  ·         Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;

  ·         Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги#SID2022 або #SaferInternetDay#ДеньБезпечногоІнтернету

  #ДеньБезпечногоІнтернету2022;

  Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, зокрема інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

  День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

  Сайт Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org

   

  Матеріал із Сайту Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org

   

     Продовження тексту новини  08.02.2022 | Aдмін

  Вернутись назад