Новини

  Новорічні свята

   

  24 грудня у навчальному закладі розпочалися  новорічні свята. У молодшій та старшій групах ДНЗ малюки співали пісні, розповідали вірші, водили хороводи. Вихованці садочка хизувалися красивими новорічними костюмами. 

   

  Відбулися новорічні свята в 1 та 2 класах. Учні початкової школи з великим задоволенням відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Діти дуже весело та захоплююче розповідали вірші, співали пісні і танцювали.

  26 грудня учні 6, 7 класів брали активну участь у новорічній  розважальній програмі.  цікаво було не лише учням приймати участь у конкурсах, але й їхнім батькам.

  27 грудня учні 3 та 4 класу підготували новорічні свята з піснями, віршами, хороводами, інсценівками. Учні 5 класу підготували казку "Колобок" на сучасний лад з танцями, казковими сюжетами, піснями та хороводами.

  Для учнів 8-11 класів класні керівники підготували новорічний квест. Учні поділилися на 4 команди виконуючи творчі конкурси, де вони проявили свій розум, спритність та весело провели час.

   

   

  Цікаві  сценарії, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

  У гарному новорічному настрої  учні вирушили на довгоочікувані канікули. Нагадуємо усім учасникам навчально-виховного процесу про дотримання правил поведінки під час новорічних свят та канікул і чекаємо вас 13 січня 2020 року у гарному настрої та з новими силами.

   

   

  30.12.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: 22022
Вінницька область Хмільницький район с.Сальниця
Тел.: 39-1-71

Email: school_salnitsa@ukr.net

  Банери             Міністерство освіти і науки України