Нові правила навчання в школі

1).Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
2).Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
3).В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
4).При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.
5).Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
6).Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.
7).За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.
8). Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
9).Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини. 
10).Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
11).Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.
12).Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
13).Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
14).Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)
Адміністрація школи